ART / Lithographs / Oljelitografi 11698155

nr 1169 8155

Pablo Picasso

(1881-1973), Spanien

Pablo Picasso (1881-1973), Turkiskt kvinna, signed and numbered 370/2000 (sign i tryck), med intyg, 67x51 cm,

Oljelitografi, Pablo Picasso (1881-1973), Turkiskt kvinna, signerad och numrerad 370/2000 (sign i tryck), med intyg, 67x51 cm

Yes

1000

SEK 3000

Monday Mars 19 2018
at 19:29:45

  • Artist/Designer

Pablo Picasso

Read more about Pablo Picasso